omegle omegle

Bu Yaziyi Paylaş facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Mobil Cihazlar Kilo Yapıyor

Telefon, tablet ve ipad vb akıllı olarak tabir edilen cihazlarını yattıkları oda da şarja takan insanların bu nedenden dolayı kilo almış olabilecekleri belirtildi.
İspanya ülkesinde bulunan Granada Üniversitesi bünyesinde yapılan bir bilimsel araştırmaya sonuçlarına göre, yatılan odada, ve de uyurken şarja takılan akıllı cihazların yaydıkları radyoaktifler, insan hormonlarını olumsuz etkileyip kişilerin kilo almalarına neden oluyor.
Aynı bilim adamlarının iddialarına göre, bu cihazların veyahut benzerleri elektronik olan cihazlar şarjda takılıyken yaydıkları suni ışınlar, obezite ile mücadele eden hormonlarımızın çalışmalarını engellediğini iddia etti.
Açıklamalara göre, belirtilen hormonlar, kişinin kilo verme hızına iyi geliyor ve de elektronik hatta android cihazlar bu insan hormonunun sağlıklı çalışmasını önemli ölçüde engelleyip insan vücudunu olumsuz olarak etkileyebiliyor.
İspanya da bulunan bu üniversitede, fareler üzerinde test edilip uygulanan ve yapılan deneyde, yukarıda belittiğimiz hormon sayesinde, farelerin yani deneklerin kilo vermeleri sağlanmış oldu. Bu hormonun, tıpkı farelerde olduğu gibi, insanların da üzerinde benzer bir etkiye sahip olabileceği belirtildi.

omegle

Mobil Cihazlar Kilo Yapıyor Benzer Yazılar

Aydın chat ve muhabbet odası olarak sizlere güvenli bir şekil de yeni bir eğlence mekanında kafa dağıtmaya ve keyifli vakitler gecirmenize yardımcı
Merhaba sevgili Chat ve sohbet kullanıcıları bugün sizlere Chanserv/Nickserv/Memoserv ekibinde işlevinde genel olarak Chanserv hakkında bilmeniz

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Mobil Cihazlar Kilo Yapıyor Etiketler

Omegle.Gen.TR Omegla | Omegle | sohbet