omegle omegle

Bu Yaziyi Paylaş facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Kameralı Arkadaşlık Siteleri

Kameralı arkadaşlık sitesi nedir ?
Kameralı sohbet ve arkadaşlık siteleri , kullanıcılara webcam ve mikrofon kullanarak yazılı ve görüntülü sohbeti aynı anda yapabilemelerini sağlar.
Kameralı arkadaşlık siteleri ücretsiz midir ?
Kameralı arkadaşlık siteleri hem ücretli hemde ücretsiz sitelerden oluşmaktadır.Omegle ve chat rulet gibi kameralı siteler ücretsizdir.Ancak gold üyelikli evlilik siteleri genelde ücret karşılığında hizmet vermektedirler.Mesaj başına yada hediye başına ücretlendirme yapmaktadırlar.
Kameralı arkadaşlık siteleri güvenlimidir ?
Bu sitelere eğer ki giriş yapmış ve kullanmışsanız az çok bilirsiniz ki bu gibi sitelerde herhangi bir bilgi paylaşımı yapmak daha sonra size zararlı olarak dönebilir.Bu sitelerde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız ,uygunsuz görüntüler sergilemekten uzak durunuz ve resim video gibi paylaşımlar yapmayınız.
Kameralı sohbet siteleri Türkçemidir ?
Hem Türkçe hemde diğer dillerde bir çok görüntülü sohbet sitesine rastlamanız mümkündür.Hem ingilizce hemde türkçe hizmet veren sitelerde mevcuttur.
Kameralı arkadaşlık sitelerinde cezavar mı ?
Kameralı arkadaşlık sitelerinde ban mevcuttur.Size IP ban uygulayabilirler yada mac ip ban uyguladıklarında bir daha bu sitelere giremeyebilirsiniz bir süre için….

omegle

Kameralı Arkadaşlık Siteleri Benzer Yazılar

Hayatın zorluklarından ve iş hayatınızın çıkılmaz boşluklarından kurtulmak istiyorsunuz. Peki bunun ne yapıyorsunuz? Biraz çaba göstermek
Bir yazı türü olan sohbet yazarın günlük olaylarla ilgili duygu ve düşüncelerini okuyanlara yaşıyormuş gibi anlattığı bir yazı türüdür. Sohbet

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Kameralı Arkadaşlık Siteleri Etiketler

Omegle.Gen.TR Omegla | Omegle | sohbet