omegle omegle

Bu Yaziyi Paylaş facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Kalıçı İlişkinin Püf Noktaları

Her insan hayatı boyunca birilerini tanır ve onlarla ilişki kurar. Doğar doğmaz içinde bulunduğumuz aile ilişkileri, erken çocukluk dönemlerinden beri edindiğimiz arkadaşlıklar ve ilerleyen dönemlerde edindiğimiz aşklar, hepsi insan hayatının bir parçasıdır. Daha sonra okul, işyeri gibi yerlerden, hobilerimiz için girdiğimiz faaliyetlerden insanlar tanırız. Herkes hayatı boyunca yüzlerce insan tanır ancak bunların çok azı kalıcı olacaktır.

Kalıcı ilişkiler edinmek sizin elinizdedir. Gerek arkadaşlıklarda gerekse aşk ilişkilerinde bazı şeylere dikkat ederek bu ilişkileri ömür boyu sürecek hâle getirebilirsiniz. İnsan davranışlarıyla en yakınlarını bile kaybedebileceği gibi, yeni insanlar kazanabilir. Bu yüzden davranışlarınız, konuşmalarınız, kullandığınız kelimeler ve yaptıklarınız son derece önemlidir. Bazı hususlara dikkat ederek insanlara kendinizi sevdirebilir ve kalıcı ilişkiler edinebilirsiniz.
Çekingenlik yeni insanlarla tanışırken kesinlikle kaçınmanız gereken bir özelliktir. Çekingen olmak sizi özgüvensiz kalmakla kılmaz. İnsanlarla karşılaştığınızda onlardan kaçınmanızı sağlar ve onlarla konuşmak istemediğiniz hatta hoşlanmadığınız gibi bir izlenim oluşturur. Bu da insanların sizden uzak durmasına sebep olacaktır. Çekingenliğinizi yenerek yeni ilişkiler edinebilir ve tanıştığınız kişilerle aranızdaki bağları kuvvetlendirebilirsiniz.
Aşırı samimiyet de çekingenlik kadar kaçınmanız gereken bir davranıştır. Samimiyetinizi karşıdaki kişiyle aranızdaki hukuka göre ayarlamanız gerekir. Elbette yeni tanıştığınız birine soğuk ve resmi davranmanız gerekmez ancak bazı insanlar yeterince tanımadıkları kişilerden samimi davranışlar görmekten hoşlanmazlar. Bu yüzden konuşmalarınızdaki ve davranışlarınızdaki samimiyeti karşınızdaki kişiyle aranızda olan hukuka göre ayarlamanız son derece önemlidir.
İnsanların zor zamanlarında yanlarında olmanız oldukça önemlidir. Her insanın farklı bir karakteri vardır ama bunu kimsenin unutmayacağından emin olabilirsiniz. Elinizden bir şey gelmese bile karşınızdaki kişinin sorunlarını dinleyebilir ve paylaştığınızı gösterebilirsiniz. Bu insanlarla aranızdaki bağı kuvvetlendirecek ve onların sizi hayatlarındaki biri olarak görmelerini sağlayacaktır.
İnsanları olduğu gibi kabul etmeniz önemlidir. Her insan farklı bir yapıya sahiptir. Parmak izleri bile her insanda farklıyken düşünce yapısının, fikirlerin, zevklerin aynı olması beklenemez. İnsanları sizden farklı oldukları, farklı düşündükleri için yadırgamamanız gerekir. Yeni dostluklar edinmek ve yalnızlığı hayatınızdan çıkarmak için buna dikkat etmelisiniz.

omegle

Kalıçı İlişkinin Püf Noktaları Benzer Yazılar

Balıkesir dost ve sevgili arama bulma yeni çağın kültür eğlence ve arkadaşlık sitesi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Günümüzde arkadaşlık
Sohbet sitemizin yasal ve telif hakları tamamen noter tastikli bir şekil de tarafımızda alınmıştır. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Kalıçı İlişkinin Püf Noktaları Etiketler

Omegle.Gen.TR Omegla | Omegle | sohbet