omegle omegle

Bu Yaziyi Paylaş facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Eski Mynet Sohbet Siteleri

Mynet sohbet farkını sizlere yaşatan sohbet chat ekibi olarak sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Sizlerin daha iyi mynet sohbet odalarına bağlanmanız için açmış olduğumuz girişlere tıklayarak sohbetin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Mynet sohbet odası kullanıcılarının yapmış olduğu yorumlar, öneriler, şikayetler doğrultusunda üzerinde durduğumuz yol çizelgesini çizerek mükemmel bir çalışma çıkarma hedefindeyiz. Bu hedeflerden bazıları şunlardır.

Mynet kameralı sistemde yeni kullanıcıların birbirlerini görme olanağı sunmaktadır, ve bu kameralı sistem sayesinde rahatlıkla karşımızdaki kişiyi yüz yüze sohbet ederek daha iyi tanıma imkanına sahip olmalarını sağlamaktayız. Günümüzde insanların teknolojiye ne kadar denli önem verdiklerini biliyoruz ve bizde araştırma ve geliştirme projelerimizde bunu ön planda tutarak teknolojiye ayak uydurarak yapıyoruz çalışmalarımızı. Mesela, kameralı sistem getirerek telefon veya tablet bilgisayarları da düşünerek bu sistemin aynısını mobil sohbet kanallarımızda da gerçekleştiriyoruz. Böylelikle mobil kullanıcılarımız da ön kameraları sayesinde görüntülü sohbet odalarından yararlanabilecekler. Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinden bu imkana sahip olan kullanıcılarımız sohbet etmek için herhangi bir ücret ödemeden girmiş oldukları bu sohbet odaları sayesinde canı sıkılmadan rahatlıkla yeni arkadaşlar edinebilecek durumdadır. Yapmanız gereken tek şey internetinizin olması durumunda sunucumuza bağlanarak sohbetin tadını çıkarmak olacaktır.

İnsanların rahatlıkla bağlanabileceği insanlarla tanışıp arkadaşlık kurabileceği bir ortam hazırladıktan sonra sizlerden istediğimiz ve yapmakla zorunlu olduğunuz bazı kurallar vardır. Bu kurallara uymak kesinlikle zorunludur ve uyulmadığı taktirde girişiniz engellenebilir.

Mynet sohbet kuralları

Sunucuya bağlanan kullanıcıların kesinlikle argo/küfür kullanmaları yasaktır. Kanalda bulunan kullanıcılara hakaret, küfür, aşağılamak, tahrik etmek kesinlikle yasaktır.

Mynet sohbet kullanıcıların görüntülü konuşma esnasında cin sel sohbet veya ci nsel istismar edici hareketlerde bulunmaları kesinlikle yasaktır. İspat edildiği taktirde bir daha kanala giremeyecek şekilde uzaklaştırılır.

Kanalda bulunan görevli arkadaşlarının yönlendirilmesi ve bu yönlendirmeye uygun şekilde sohbet akışına katılmaları zorunludur.

Kanala giren kullanıcıların yukarıdaki kuralları okumuş sayılıp ve kabul etmiş sayılması göz önüne alınarak ona göre sohbet etmeleri kendilerinden ricamızdır. Bu nedenle daha iyi seviyeli bir sohbet sitesi oluşturmamız adına sizin de aynı özeni göstermeniz bizi bir hayli mutlu edecektir. Bize göstermiş olduğunuz özveri ve saygı için teşekkür eder mynet sohbet kullanıcılarına iyi sohbetler dileriz.

 

omegle

Eski Mynet Sohbet Siteleri Benzer Yazılar

Aydın chat ve muhabbet odası olarak sizlere güvenli bir şekil de yeni bir eğlence mekanında kafa dağıtmaya ve keyifli vakitler gecirmenize yardımcı
Merhaba sevgili Chat ve sohbet kullanıcıları bugün sizlere Chanserv/Nickserv/Memoserv ekibinde işlevinde genel olarak Chanserv hakkında bilmeniz

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Eski Mynet Sohbet Siteleri Etiketler

Omegle.Gen.TR Omegla | Omegle | sohbet