omegle omegle

Bu Yaziyi Paylaş facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Erkeklerle Bayanlarla Sohbet

Snal ortamda bayanların azlığı da göz önünde bulundurulduğunda erkeklerin onlarla konuşma konusunda şansları azalmaktadır. Peki bayanlarla sanal ortamda nasıl sohbet etmeliyiz? Püf noktaları haberimizde…

Bireyler toplum içerisinde zaman zaman kaybolur gider. Bu kayboluşlarla beraber kişilerin hayatı da monoton hale gelir. Baylar olarak hayatımızın önemli kısmını doğru insanı aramakla geçiriyoruz. Reel hayatımızda gördüğümüz çarpıklıklardan, insanların sadece menfaat üzerine kurmak istediği sevgi ve aşklardan iğrendiğimiz, midemizin kaldırmadığı, aklımızla alay edercesine yaşanılan ilişkileri görüyoruz.Bunlarla beraber zamanla kimseye güvenemez oluyor ve yaş ilerledikçe daha da seçici olmaya başlıyoruz. Bazen birileri ile denemek istiyoruz. Aşık olabileceğimizi sandığımız zamanlar olur. Bazen aylar geçer ama karşımızdaki insanı tanıyamadığımızı anlarız. Karşımızdaki bayan ile sohbet ederken en ufak bir konuşmasından kıl kapar ve aslında kendimiz için doğru insan olmadığını anlarız. Bu tür ilişki yaşayan bir çok erkeğin aramızda olduğundan en ufak bir şüphemiz yoktur. Peki ey editör! Reelde bulamadığımız kadını sanal ortamda yazılı, ücretsiz, üyelik gerektirmeyen sitenizde ben nasıl bulacağım? dediğinizi duyar gibiyiz. Bizler hiç kimseye hayatının kadınını bizim sitemizde bulacağının garantisini veremeyiz. Öyle garanti veren siteler dolandırıcı, ticari çıkara dayalı sitelerdir.Kimseyi dolandırmaya da niyetimiz yoktur. Bayanlarla %100 görüştüren siteler de paralı sitelerdir ki bu tür siteler birer pislik yuvasıdır. Organ mafyası, dolandırıcılar hep bu tür sitelerde yuva kurmuştur. Bu tür sitelerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Neticede görmediğiniz, tanımadığınız bir insanla sadece telefon veya sesli sohbet ederek evlenemezsiniz. Bunun sonuçları genelde hüsranla sonuçlanmaktadır. Gazetelerin 3. sayfa haberleri bu örneklerle doludur. Haberlerde de sıkça rastlanır. Facebook üzerinden tanışan bir adam dolandırıldı! Yazılı sohbet sitesinde tanıştığı kız dolandırıcı çıktı! Banka hesapları boşaltıldı! gibi haberler hep 3. sayfa haberi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tabii sadece baylara özgü bir durum değildir. İnternet üzerinden tanıştığı erkek tarafından dolandırılan, tecavüze uğrayan, cinsel istismara maruz kalan milyonlarca bayan vardır. İşte bu tür olayların sizin de başınıza gelmemesi için vereceğimiz tüyolara dikkat etmenizi öneriyoruz. İşte tüyolar;

Sohbet-arkadaşlık üzerine bir siteye girdiğiniz zaman arayışınıza uygun bir profil oluşturmanız önerilir. Sahte profil oluşturarak hiçbir yere varamazsınız. Gerçek fotoğraf kullanmanız önerilir ve tanıştığınız kişinin de gerçek profil fotoğrafı oluşturduğuna emin olmalısınız.

Selam, naber, nereden, iş okul vs. cümleler kullanmayınız. Yaşınıza uygun cümleler kurunuz. Chat ortamına yeni başlayan sübyanlar gibi konuşmayınız. Cümlelerinizi seçerek yazınız. Hakaret ve küfür içeren kelimeler kullanmayınız.

Kelam faslından sonra hemen telefon numarası istemeyiniz ve sizden istenilen telefon numaranızı vermeyiniz. Sohbetinizi olabildiğince geniş zamana yayınız. İlk 1 saatte konuştuğunuz insanı tanıma imkanınız yoktur. Karşınızdakine ve kendinize zaman tanıyınız. Belirli saatlerce konuşmak üzere aranızda anlaşın.

Maddi durum belirten sohbetlerden uzak durun. Gerek erkek gerekse bayan dolandırıcılar genellikle işinizi sorarak maddi durumunuz hakkında fikir edinmek ister. İyi-kötü bir iş sahibi iseniz bile bunu karşı tarafa yansıtmayın. Sizi tanımak isteyen birisi zaten ilk konuşmada bu tür sorular sormaz.

Bayanlar sohbet ederken yaşının sorulmasından rahatsız olur ve klişe bir cümle olan “bayanların yaşı sorulmaz” cümlesini kullanırlar. Bir bayanla sohbet ederken kesinlikle yaşını sormayın. Hem klasik abaza olarak görünürsünüz hem de bayanın sizden soğumasına neden olursunuz.

Sosyal ağlar üzerinde oldukça online olan bayanlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Neticede bir çok erkekle sohbet ettiğini unutmamanız gerekir. O tür bayanlar vakit öldürmek için girer. Tabii bu yazdığımız bayanlara has bir özellik değil. Sosyal ağlarda çok fazla online duran erkeklerden de onların uzak durması tavsiyemizdir.

Medeni durum dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesidir. Mevcut durumu evli, ilişkisi var, aşk yaşıyor, sözlü, nişanlı gibi durum belirten bayan profillerinden kesinlikle uzak durunuz. O size yazsa bile siz eğer ilişki düzeyinde bir arayış içerisinde iseniz ona yazmamanızı öneririz. Çünkü ilişkisi olup sizinle sohbet etmeye çalışan bayan ya terkedilmiştir ya da ilişki yaşadığı erkeği kıskandırmak için sizi kullanmayı amaçlıyordur. Kendinizi piyon olarak kullandırmak istiyorsanız tabii ki tercih sizin, konuşmakta özgürsünüz. Aynı şey erkek profiller için de geçerlidir. Özellikle aldatan erkeklerin sıkça takıldığı yerler sosyal ağlardır. Bayanların evli, sözlü, nişanlı bir erkekle ilişki yaşaması toplumumuz tarafından hoş karşılanmamaktadır. Hatta bunu yapan bayanlar toplumda ahlaksız, kaşar, o… gibi damgalar yemektedir. Yine biz tercihi elbette bayanlara bırakıyoruz. Erkeğin toplumumuzda kredisi daha çok oluyor. Evli bir erkeğin bekar bir bayan ile sohbet edip ilişki kurması hatta birileri ile metres hayatı yaşaması bile doğal karşılanıyorken bayanların bu konuda şanslı olduklarını söylemek mümkün değildir.Evlilik dışı ilişkilerin de yuva yıktığı aşikardır.

Arabanın yanında poz verenler genelde fakir tiplerdir. Kendi arabası olup poz veren bayan profil sayısı ya sosyete gülüdür ya da görmemişin tekidir. Size tavsiyemiz mal, mülkünü sergileyen bu tür bayanlardan uzak durmanızdır. Hele ki siz ondan daha aşağı bir seviyede maddiyata sahipseniz hiç bulaşmayın deriz. Öyle profil oluşturan erkekler de genelde araba kiralayıp sırf caka satmak isteyen tiplerdir. Arabası, evi, yatı, katı olanlar genelde profillerini sadece arkadaşlarına gözükür yaparlar. Günümüzdeki bayanlar maalesef bir araba, ev gördü mü erkeğin üzerine atlama çabasına girmektedir. Sonu tek gecelik aşk ile biten bir ilişki yaşamak istemeyen bayanlara önerimiz bu tür erkeklerden uzak durmalarıdır.

Kültür farkı der dururuz. Aslında kültür farkı var mı yok mu tartışmasına girecek de değiliz. Irk, renk, din, mezhep farklılıkları olan bir ülkede yaşamaktayız. Yaşam tarzınıza uygun bir bayan arayışına girmeniz sizin yararınıza olacaktır. Yazacaklarımız bir çok kişinin hoşuna gitmese de yazma gereği duyuyoruz. Neticede yaşanmışlıklarımız var. Alevi bir bayan ile sünni bir erkeğin ilişkisi maalesef bir noktaya kadar devam edebiliyor. İş evliliğe gittiğinde ya kızın ailesi ya da erkeğin ailesi buna karşı çıkıyor. Aleviler çoğunlukla kızını alevi bir erkekle evlendirmek ister. Dışarıya kız vermek istemezler. Sünniler de aynı şekilde kızlarını alevi bir erkekle evlendirmek istemezler.Hal böyle olunca işin içinden çıkılmaz duruma geliniyor. Kültür farkı diye bize sürekli dayatılan da bu oluyor. Birbirlerini çok sevmelerine rağmen bayan-erkek maalesef bu durumlar yüzünden ayrılmak zorunda kalıyor. Elbette istisnai durumlar vardır.İstisnaların kaideleri bozmadığı ve toplumumuzun bu kadar geniş bir bakışla olaya bakmadığını hepimiz biliyoruz. Bu yüzden inancınıza, ırkınıza, ideolojik düşüncenize, tuttuğunuz partiye, desteklediğiniz takıma, aldığınız maaşa, okuduğunuz üniversiteye hatta o üniversitenin bölümüne uygun kişilerle ilişki kurmanızda fayda vardır. Sizler her ne kadar sorun yapmasanız da ileride maalesef aile facialarına neden olabilmektedir. Buna oldukça ehemmiyet vermenizi öneriyoruz. Birbirini çok seven fakat ilerde maddi zorluklarla karşılaşıp bir çırpıda boşananların sayısını göz ardı etmememiz gerekir.

Sohbet ederken espri yapacağım diyerek iğrenç espriler yapmayınız. Sırf espri olsun diye de cümleler kurmayınız. Tamam! bir bayan güldüren erkekten hoşlanır fakat iğrenç esprilerinizi her bayan kaldıramaz. Aynı espriyi de sürekli yapmayın. İtici olmakla birlikte bayanın sizden soğumasına neden olursunuz. Bayanlar da olmadık yerde gülücükler atıp erkeğin bir yerlerini kaldırmamalıdır. Sırf ayıp olmasın diye her yerde gülünmez. İğrenç ise iğrenç olduğunu belirtmeleri gerekir. Geyiğine sohbet ediliyorsa elbette orası ayrı mesele.

Bir konu üzerinde takılıp bayanlarla tartışmaya girmeyin. Bayanları anlamaya da çalışmayın. Anlamış gibi yapın. He, evet, haklısın, tabii, gibi kısa cümleler kurup sohbeti değiştirin. Aynı konu üzerinde sizin söyleyeceğiniz cümle sayısı sınırlı iken bayanların çenesi kuvvetli olduğundan onunla baş edebilmeniz pek mümkün değildir. Dünyanın en çok konuşan varlıkları ve en az anlaşılır varlıklarının bayanlar olduğunu beyninizin bir köşesine not edin. Bayanların da çok fazla konuşan bir erkeği sevdiği kanaatini taşımıyoruz. Cem Yılmaz örneğini lütfen aklınızın ucundan geçirmeyin çünkü o bir komedyen ve sizi güldürürken para kazanan birisidir. Siz ise para kazanmıyor aksine bayanın dırdırına maruz kalıyorsunuz. Kafanızın ütülenmesini istiyorsanız bu söylediğimizi kaale almanıza bile gerek yoktur.

Sürekli güzel sözler söyleyip bayanı etkileyebileceğinizi sanıyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz deriz. Bir bayan sohbet ederken güzel kelimeler işitmek ister ama sürekli kendisine güzel sözler yazıp onu bıktırmanızı da istemez. Özellikle size ait olan sözler yazınız.Kopyala-yapıştır yapıp başkasının sözünü google üzerinden arama yapıp güzel sözler sitelerinden almayınız.Size ait olmadığını anladığı an terkedildiğiniz andır.Bir insan her gün pilav yiyebilir bir noktadan sonra o pilavı artık yemek istemez. Siz de bir bayan ile ile chat yaparken buna dikkat ediniz. Nabza göre şerbet veriniz.

Olmanızı istediğiniz kişiyi değil olan kişiliğinizi karşınızdaki bayana tanıtınız. Yalan yanlış bilgiler verip daha sonra öyle biri olmadığınız ortaya çıkarsa terkedildiniz demektir. Hele ki karşınızda zeki ve hafızası iyi bir bayan var ise bu söylediklerimizi kulak ardı etmeyin. Bir bayan bir erkekte en başta yakışıklılık para ve pul arasa da diğer aradığı özelliklerden bir tanesi de muhakkak dürüstlüktür.

Bayanlarla konuşurken “bana inan, bana güven” gibi cümleler kurmayınız. Güven öyle hemen olabilecek bir şey değildir. Bayan her zaman güveni hissetmek ister. Lafla peynir gemisinin yürümediğini bildiğinizi sayıyoruz. Bu şekilde davranan erkeklerin de kaybetmeye mahkum olduğunu belirtmek isteriz. Güven aşılanır. Güven demekle güven kazanılmaz. Bayanların da bu söylemlerde bulunan erkeklerden uzak durması gerektiğini belirtmeliyiz. Yalancı, dolandırıcı erkek tipi bu tiplerdir. Bilin istedik.

Dul bayan, tombul bayan, evli bayan arıyorum tarzı cümleler kullanmayınız. O tür bayanları arıyorsanız arayışınıza uygun cinsellik kanallarına girmeniz gerekir. Sohbet odaları içerisinde bu tür arayışta bulunanlar genelde sapık ruhlu kişiler olarak bilinir. Ciddi bir sohbet sitesinde bu tür insanlar kanaldan uzaklaştırıldıkları gibi arayışlarından ötürü dışlanırlar. Sohbet sitemizde bu tür arayışların yasak olduğunu da ayrıca belirtmek isteriz. Buna benzer rumuz alanlar da siteden uzaklaştırılmaktadır. Kişiliğinize uygun bir rumuz ile sohbet etmeniz önemlidir. Bayanların zaten ilk etapta dikkatini çeken de rumuzdur. Bu yüzden rumuzunuz sizi yansıtabilmelidir. Filozof takma adı alıp daha sonra sapık olduğunuz anlaşılırsa zaten terkedilirsiniz. Veya bir ünlü şarkıcı takma adı ile dolanıp aslında o adamı hiç dinlemediğiniz ortaya çıkarsa bittiğinizin resmidir. Rumuz seçimi bu yüzden önemlidir. Bayanların rumuzuna da aldanıp sırf Cristiana, Kleopatra, Marlyn Monroe, Alicia, Amy Lee ile girenlere de pek itibar etmeyiniz. Ayşe, Fatma, Hayriye dururken yabancı özentisi bayanlardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bayanların da kişiliklerine uygun rumuz almaları gerektiğini herhalde belirtmemize gerek yoktur.

Bunlar elbette çoğaltılabilir. Biz elimiz ve dilimiz döndüğünce size bir kaç madde yazdık. Umarız bu söylediklerimizi unutmaz ve ona göre hareket edersiniz. Bayanlarla sırf sohbet etmek için sohbet etmemeyi umarız anlatabilmişizdir. Sevgi, saygı çerçevesinde aradığınız bayanı bulmanız dileğiyle!

 

omegle

Erkeklerle Bayanlarla Sohbet Benzer Yazılar

Aydın chat ve muhabbet odası olarak sizlere güvenli bir şekil de yeni bir eğlence mekanında kafa dağıtmaya ve keyifli vakitler gecirmenize yardımcı
Merhaba sevgili Chat ve sohbet kullanıcıları bugün sizlere Chanserv/Nickserv/Memoserv ekibinde işlevinde genel olarak Chanserv hakkında bilmeniz

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Erkeklerle Bayanlarla Sohbet Etiketler

Omegle.Gen.TR Omegla | Omegle | sohbet